+48 720 700 340 | +48 504 856 186
ul. Skrajna 8a, 53-031 Wrocław

TERMOIZOLACJA PIANĄ OTWARTO KOMÓRKOWĄ – MIĘKKĄ

Oferujemy docieplenie poddasza pianą poliuretanową otwarto komórkową (tzw. miękką). Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju, stosując piany wysokiej jakości polskich i zagranicznych producentów. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do aplikacji składników jaki jest dostępny na rynku, co zapewni wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Nie korzystamy z mediów (energia elektryczna) inwestora (zamawiającego), gdyż posiadamy „na pokładzie” własny generator prądu.

Zalecamy izolację o grubości min. 18cm

Stosujemy pianę o przewodności cieplnej = 0,035 W/mK

Zalety

Dobrze wykonana izolacja termiczna poddasza jest gwarancją oszczędności związanych z ogrzewaniem budynku na przestrzeni lat użytkowania. Brak szczelności, powstawanie pustek powietrznych na łączeniach to główne problemy osób docieplających dom. Biorąc pod uwagę coraz bardziej mroźne zimy i gorące lato rosną koszty ogrzewania i chłodzenia budynków w okresie całego roku jeżeli powstają  nieszczelności izolacji. Głównym materiałem stosowanym do docieplenia większości obiektów jest wełna mineralna. Jest to bardzo dobry materiał zapewniający doskonałą izolacje cieplna jednak główny problem powstaje podczas montażu, pojawiają się miejsca w których ciężko jest odpowiednio ułożyć wełnę, również szczelne położenie folii paroizolacyjnej stanowi problem powstające otwory w foli oraz nieszczelność łączeń pomiędzy warstwami jak również przy murach powoduje efekt wyssania ciepłego powietrza w okresie zimowym ze środka budynku na zewnątrz.

Właściwości

  • Rozrasta się i zastyga w 6-8 sekund – nie powoduje przy tym rozpierania elementów.
  • Bezszwowa izolacja – brak połączeń powoduje szczelną izolację w której nie występują mostki termiczne
  • 18 cm zastępuje 25 cm wełny – oszczędność wysokości poddasza.
  • 85% hydroizolacji – nie stosujemy folii paroizolacyjnej.
  • Minimalne obciążenie konstrukcji – max 12kg/m2 (nie występuje efekt ugniatania).
  • Bardzo dobre wygłuszenie – tłumi doskonale dźwięki z zewnątrz (w przeciwieństwie do piany zamkniętokomórkowej).
  • Doskonała przyczepność i uniwersalność zastosowania – drewno, beton, papa, cegła ( nie występuje efekt przesuwania).
  • Brak składników atrakcyjnych dla gryzoni – pianka nie posiada elementów odżywczych, ponadto przy obiektach gospodarczych nie jest atrakcyjnym miejscem dla KUN, które zazwyczaj wyczesują się w wełnie mineralnej.

KONKURENCYJNE CENY

Doświadczenie, profesjonalizm

ZAPRASZAMY!